Sayfa Bulunamadı !Sizi Olympos Salinas'a Davet Ediyoruz!

Olimpos'ta 2002 yılında hizmet vermeye başlayan Salinas doğanın içinde büyük şehirlerin bunaltıcı kalabalığı ve gürültüsünden uzakta müşteri memnuniyetini herşeyin önünde tutmayı ilke edinerek sizlere SAKİN , HOŞ ;KEYİFLİ izler bırakır.

Salinasa geldiğiniz anda pozitif enerjiyi hissedersiniz. Lüks beklentinizi geldiğiniz yerde bırakıp, doğallığı yaşamak istiyorsanız mutlu olursunuz.Salinasın sevgi faunusu sizleri içine alacak kadar büyüktür. Yıllar içerisinde cizgisini bozmayan dostların buluştuğu dostlukların pekiştiği önemli bir kavşak noktasıdır.Salinas'ı gelen konukları farklı kılar...Herkese değil DOĞAL HAYATI seven dostlara hizmet vermekteyiz siz gelinki DOST'larınıza önerin.

Güne güzel bir başlangıç için klasik müzik eşliğinde açık büfe kahvaltınızı yapabilirsiniz... Yoğun geçen bir günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin buluşma noktası gibidir Salinas Cafe ve havuzbaşı.Salinas akşamlarında zaman zaman gece düzenlenen mehtap turları,yanartaş turları Türkçe pop ve rock canlı performans müziği ayrıca her gece saat 03:00'a kadar hizmet veren disko barında makul fiyatlarla gönlünüzce coşup eğlenebilir güne hoşçakal diyebilirsiniz..

Olimpos Salinas

Bize Ulaşın

Bizlere ulaşarak, Olimpos Salinas ayrıcalıklarından kolayca faydalanabilirsiniz.

Yazır Mah. Kiliseyakası Sok. Olimpos Mevkii No:167 Kumluca-ANTALYA
Bizlere Whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.
Arzu ettiğiniz tüm sorularınız için
bizlere e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz...
Bizler 7/24 telefonlarınızı yanıtlamak üzere sizleri bekliyoruz...
loading